"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei."

Dale Carnegie


Edgar Degas - Ballet at the Paris Opéra - Google Art Project

Foto-Degas-via Wikimedia Commons.

 

Serdecznie witam na mojej stronie Astroveritas. Cieszę się, że mnie znalazłeś. Jeśli trafiłeś na tę stronę, prawdopodobnie interesuje Cię astrologia i tematy z nią związane.

Wiem, że podobnie jak wielu z nas masz niewiele czasu, ale tutaj możesz się na chwilę zatrzymać i dowiedzieć więcej o mnie i mojej działalności.

Astrologia pozwala nam rozumieć siebie i innych, pomaga szukać lepszego świata, daje szansę na kształtowanie naszego życia w zgodzie z naszą wewnętrzną natura niezależnie od rytmów czasu. Pozwala na rozpoznanie potencjałów, z jakimi przychodzimy na świat i ukazuje możliwości ich wykorzystywania. Dzięki astrologii można określić kierunki, które są dominujące dla każdego z nas. Poznając je, mamy szansę dowiedzieć się, jakie zmiany nas czekają. Dzięki temu możemy się do nich dostroić, wykorzystać je. Płyniemy razem z nimi, a nie przeciw nim. Jeśli nie wiemy, zaskakują nas w najmniej spodziewanym momencie. Prognozę dotyczącą własnego życia warto zrozumieć i zaakceptować. Arkusz możliwości układany jest dla konkretnego człowieka i wynika z położenia planet  w chwili urodzenia. Człowiek postępuje zgodnie ze swoimi kosmicznymi predyspozycjami czy mu się to podoba, czy nie. Można żyć na przekór temu, co mówią niebo i gwiazdy. Tylko po co?

Astrologia wykorzystywana w sposób konstruktywny, ma bardzo wiele do zaoferowania komuś, kto pragnie poznać siebie i rozwijać. Przede wszystkim pozwala zrozumieć kierunek i sens przemian zachodzących w naszym życiu, pomagając osiągnąć dystans w stosunku do siebie samego oraz do wszelkich spotykających nas doświadczeń. Oferuje plan rozwoju osobistego, wskazując nam, kiedy i nad czym powinniśmy pracować, aby najlepiej rozwinąć swe potencjały. Daje przy tym poczucie bezpieczeństwa.

Astrologia nie podsuwa gotowych decyzji nie czyni cudów, ale jest jasnym kompasem i przewodnikiem w dżungli naszego życia.

Skorzystaj z moich usług i dowiedz się, jakie jest Twoje przeznaczenie zapisane w gwiazdach. Warto spróbować!

Pozdrawiam.

Honorata Nothdurfter

 

 

"Twoim zadaniem jest odkryć swe dzieło i oddać się mu całym sercem."

Budda