Konstelacje wybranych dni.

Alle Fotos via Pixabay.

 

Konstelacje dnia- środa 13.9. 2017:

 

„Cele są nie tylko absolutnie konieczne, by nas motywowały.

 

One są kluczowe, by utrzymać nas przy życiu.”(Robert H. Schuller)

 

Od jutra Wenus, planeta miłości i wartości ustawia się w pięknym aspekcie do Saturna, łączy sextilem do Jowisza i przechodzi Węzeł Księżycowy! Od 13.9.do 18.9.17 czeka niektórych bardzo piękny czas. Kierujemy się sercem, bezwarunkowa idąc za jego głosem. Radosny nastrój, optymizm, ufność… W relacjach partnerskich pojawia się nowy wiatr, który pozwoli kierować się dodatkowo rozsądkiem i mądrością. W tych dniach można poznać ważne osoby licząc na trwały i stabilny związek.

 

O 9; 46 godz. Księżyc ustawia się na dłuższy moment w opozycji do Saturna. Jakiś cień, przykre słowa, dystans może zburzyć nam humor. Już o 10: 24 Luna pozycjonuje w sextilu do Wenus i trygonie do Jowisza( 14; 40 godz.) . Naszego pozytywnego nastawienia do świata nikt nie może zmienić. Niektórym uda się pozałatwiać ważne kwestie finansowo! Wieczorem Księżyc tworzy sextil do Urana. Nagłe zmiany, niespodzianki, oryginalne idee i niecodzienne pomysły umilają nam późny czas. Szukamy innych metod i sposobów na różne bolączki. Nasza intuicja pracuje na wyższych obrotach.

 

 

Ja życzę wszystkim przyjemnego środka tygodnia!

 

„Nic w życiu nie przychodzi samo. Nie wystarczy w coś wierzyć; trzeba mieć silę pokonywać przeszkody i walczyć.”( Golda Meir)

 

12.9.17 Słońce w Pannie.

 

 

„Każdy dzień zbliża Cię do osiągnięcia marzeń. Dobra strategia sprawi, że dni nie będą takie same, nie będą monotonne. Życie nabierze nowego sensu, stanie się pasją. Przestaniesz egzystować, a zaczniesz żyć!”(Dawid Barczak)

 

Konstelacje dnia- sobota 9.9. 2017:

 

Księżyc znajduje się nadal w ognistym Baranie. Szybka energia z trygonem Luny do Saturna umożliwia zdecydowane i celowe wykonanie zadań.  W godzinach porannych, około 7; 30 Księżyc ustawia naprzeciwko Jowisza, nie przesadzaj w swoich zrachowaniach. Ekstremalność teraz nie sprzyja. Na niebie przez cały weekendu utrzymuje się potężny trygon Słońca z Plutonem. Już wiemy, że razem z nim możemy osiągnąć nawet to, co wcześniej wydawało nam się nie możliwe! Około godziny 15 Księżyc przechodzi Urana. Licz na nagłe, nieoczekiwane niespodzianki, zmiany w planach i zadziwiające wiadomości. O godzinie 18 Księżyc w Baranie stoi już w trygonie do Merkurego. I tu można zabłysnąć i pochwalić się swoją elokwencją, szybkim myśleniem oraz inteligentną, praktyczną decyzją. O godzinie 18; 22 Księżyc jest już w Byku, a to sygnał, że weekend należy przeznaczyć dla rodziny, domu czy ogrodu.. Odpoczynku także nadszedł czas!

 

Po godzinie 23 Luna tworzy krzepki trygon do Marsa. Nie wiem czy wszyscy pójdą wcześniej spać …tygodniowego zmęczenia raczej nie widaćJ…wielu, bowiem jest nadal super aktywnych i nastwionych na pracę czy obmyślanie ciekawszych taktyk postępowania. Ja życzę miłego weekendu dla każdego i dużo wypoczynku!J

 

„Ważne jest, by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Kontemplując tajemnice wieczności, życia i cudownej struktury rzeczywistości, nie można uniknąć lęku. Wystarczy, więc, jeśli spróbujemy zrozumieć, choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości!” (Albert Einstein)

 

 

8.9.17 Słońce w Pannie.

 

„Liczy się to, co zrobiłeś, a nie to, co zamierzasz zrobić.”

 

(Lawrence Osborne)

 

Konstelacje dnia: 7.9.17 Czwartek.

 

Jesteśmy po pełni w mistycznej Rybie. To jest świetny czas, aby się, z czym pożegnać, zrezygnować z czegoś, pomyśleć o zrobieni miejsca na nowego! Księżyc opuszcza znak sentymentalnej Ryby i przechodzi do Barana, a to nie tylko znaczy, że zmienia się energia z wody na ogień, ale również Baran symbolizuje; NOWY początek! O godzinie 14 dopada nas wielka moc, z którą można już wykonywać nawet bardzo trudne zadania! Działamy spontanicznie, jesteśmy odpowiedzialni. Wiemy, co jest z miejsca do wykonania! Słońce już rozpoczyna konstruowanie trygonu do Plutona, a to jest potężna siła do zdobywania najwyższych szczytów!

 

Horoskop po pełni Księżyca:

 

Ryba: Zostaw przeszłość, nie rozpamiętuj, co było. Pożegnaj uczucia i emocje, które ścigają się na dół. Nie bój się nowego. Pełnia zamyka pewny etap życia. Pływając z prądem czy od prąd teraz kierujesz do nowego. Neptun prowadzi Cię do przeznaczenia.

 

Baran: Tematy partnerskie i szczęście w miłości. Pozytywne, niespodziewane wiadomości!

 

Byk: Otrzymasz niebawem więcej klarowności, jasności i odwagi. Zbliżają się informacje w sprawach finansowych.

 

Bliźniak: Dobry czas w partnerstwach. Gdy czujesz spadek sił koncentruj się na jednym zadaniu. Kwestie zawodowe wymagają Twojej uwagi.

 

Rak: Poczekaj jeszcze moment ze startem swoich pomysłów. Dopiero za kilka dni poczujesz przypływ energii.

 

Lew: Ważne tematy z Wenus, którymi należy się zająć to: miłość, partnerstwo, przyjaźń. Dobry czas na ważne rozmowy oraz aktywności kreatywne.

 

Panna: Decyzje zależą od Ciebie. Nie przeraź się od razu energią i wiadomościami nadchodzącymi z zewnątrz. Wszystko obróci się na Twoją korzyść. Masz przy sobie trzy planety!

 

Waga: Idee, które masz w głowie wypada realizować! Jowisz proteguje jeszcze tylko miesiąc. Księżyc w Baranie może denerwować Kieruj wzrok do przyszłości.

 

Skorpion: Otrzymujesz bardzo dużo siły od Marsa, Merkurego i Słońca z Panny. Zajmuj się finansami i ważnymi dla Ciebie partnerstwami.

 

Strzelec: Masz mnóstwo możliwości, niestety Twoje uczucia utrudniają kooperacje i wyjście do świata. Strach, przeszłość, rozczarowania blokują Cię. Twoim zadaniem po pełni jest pozostawienie za sobą obaw i otwarcie na ciekawe szanse. Masz je na wyciągniecie ręki! Zachowaj jasność myśli! Nie uciekaj od decyzji..

 

Koziorożec: Zachowaj harmonię. Balans musi być stworzony między pracą, a partnerstwem, przyjemnością i relaksem. Trzy trygony pomogą zwiększyć ilość pozytywnej, wewnętrznej energii.

 

Wodnik: Kwestie finansowe i partnerskie trzeba wyjaśnić.  Pozytywna energia od Saturna i Uran sprzyja podejmowaniu przyszłościowych rozstrzygnięć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja życzę Wam ciekawego czwartku!

 

Pozdrawiam. Dziękuje.

 

23.8.17 Słońce w Pannie, Księżyc w Pannie.

 

„Samo działanie jest wartością. Twoja wartość znika, gdy rezygnujesz z chęci do zmian i doświadczania życia. Masz jednak wybór, dokonaj go i poświęć mu się. Czyny te dadzą ci nową nadzieję i poczucie celu.”(Christopher Paolini)

 

 

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione." ( Nelson Mandela)

 

Konstelacje dnia- czwartek 31.8.2017:

 

W dniu dzisiejszym o godzinie 17; 28 Merkury w biegu wstecznym przechodzi do znaku Lwa..przypominając tematy z sierpnia. Będąc w retrogracji planety mają, niestety charakter niekorzystny. Może się zdarzyć, że, np. nasza samo-ocena wypadnie mniej korzystnie, w rozmowach ślizgamy się po powierzchni zapominając o obiektywności i krytycyzmie. Aby nie zrobić gafy w myśleniu, mówieniu i pisaniu należy kierować się cierpliwością. Nie oceniaj też nikogo za szybko. Energia ognia powoduje, że reagujemy błyskawicznie nie zdająć sobie sprawy, jak nieprzemyślanym słowem możemy dotknąć drugą osobę. Planeta komunikacji już niebawem  5.9 wyruszy w bieg prosty i wtedy wypada podejmować ostateczne decyzje, kierując przede wszystkim sercem.  

 

Księżyc znajduje się w nocy jeszcze w znaku Strzelca tworząc trygon do Marsa. Ta konstelacja dodaje nam śmiałości, otwierając na świat oraz prawdy. Około godzony 6; 45 Księżyc konstruuje trygon do Urana w Baranie. Już skoro świt szukamy oryginalnych metod działania. Kto od razu zabierze się do pracy, w szybkim tempie osiągnie wyznaczone przez siebie cele.

 

O godzinie 10 Księżyc przechodzi do znaku Koziorożca zwiększając naszą koncentrację, powagę i wytrwałość. Jego trygon do Merkurego około godziny 10; 40 gwarantuje prawidłowe oceny nawet bardzo trudnych sytuacji.

 

Do końca tygodnia na niebie aktywny jest sextil Jowisza do Saturna. To połączenie gwiazd daje potencjał zdobycia powodzenia, szczęścia, spełnienia.. jeżeli na poważnie zajmiesz się tym, co Cię pasjonuje. Jowisz pozostanie jeszcze do 10.10 w Wadze, gdzie będzie urodzonym w tym znaku (trzeciej dekadzie) rozdawał szczęście.

 

Wykorzystaj dobrze swój dzień, każdy ma szansę kreowania najmniejszych momentów. Kto z cierpliwością skupi się na własnych projektach oraz wizjach, nie zrażając się trudnościami i opóźnieniami, otrzyma na końcu od Saturna trwałe osiągniecia.   

 

 

Ja życzę Wam pomyślnego, jowiszowego czwartkuJ. Pozdrawiam.

 

"Praca wypełni ci dużą część życia. Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich dla ciebie jest miłość do tego, co się robi." (Steve Jobs)

 

 

 

 

 

30.8.17 Słońce w Pannie, Księżyc w Strzelcu.

 

 

„W Twoim życiu pojawiają się ludzie, koncepcje i możliwości, które pozostają w zgodzie z Twoim dominującym sposobem myślenia.”(Brian Tracy)

 

Konstelacje dnia środa 30.9.2017:

 

Z Księżycem w znaku Strzelca szukamy celów wzniosłych, idealistycznych idąc do optymizmu, sprawiedliwości i wolności. Niestety Księżyc około godziny 16; 30 łączy się z poważnie nastawionym do życia Saturnem, który sprawdzi nasze wiary oraz nastawienia. Wszystko ma, bowiem odpowiadać realności. Saturn może napawać nas smutkiem, melancholią, a może żalem. Nie jest to dobra pora na omawianie kwestii partnerskich. Dystans i poczucie samotności możesz przeskoczyć zajmując się sobą, np. szukając w sercu ufności. Afirmacja życia ma być dla każdego światełkiem w tunelu.

 

O godzinie 17.40 Księżyc ustawia się w sextilu do Jowisza w Wadze przywracając hamownię, porozumienie i radosne podejście do świata Uśmiechnij się! Życie może być pięknie. Gdy jedni usłyszą radosne nowiny, inni o poprawach materialnych, następni odnajdują szczerą radość w każdej istniejącej chwili.

 

 

Ja życzę Wam inspirujących momentów!

 

"Przez noc nie zmienisz swojego przeznaczenia, ale możesz zmienić swój kierunek." (J. Rohn)

 

 

 

29.8.17 Słońce w Pannie, Księżyc w Strzelcu.

 

„Każdy drobny deszczyk poprawia zieleń trawy. Podobnie nasze „wewnętrzne krajobrazy” ożywają pod wpływem dobrych myśli.” (Henry David Thoreau)

 

 

 

„Nie rezygnuj z celu, ponieważ wymaga czasu. Czas i tak płynie.”(Anonim). Konstelacje dnia: 24.8.17 Czwartek.

 

Księżyc przechodzi w nocy do znaku Wagi, gdzie będzie starał się stworzyć harmonię, romantyczny nastrój i porozumienie w partnerstwach wszelkiego rodzaju…W ciągu dnia staramy się zachować w każdym związku zgodę, unikając przy tym za wszelką cenę konfliktów i różnic zdań. Rezygnujemy dziś z krytyki drugiej osoby…Ach, niech tam ktoś inny ma rację, nawet, jeżeli to się nie zgadza….

 

Wieczorem około godziny 21 atmosfera się przemienia. Romantyczna Wenus, na ostatnich stopniach Raka ustawia się w kwadracie do Urana. Ten, w Baranie ma na celu odnawianie naszej świadomości i podkreślanie indywidualności parząc i mierząc wszystko rewolucyjnie -przyszłościowo. On na konwenanse nie pozwala! Uranus nie toleruje fałszywych identyfikacji, zrywając zasłony i pokazując palcem, gdzie czujemy się bezsilni w podporządkowaniu lub zbyt pewni siebie. W kwadracie do Wenus natychmiast wprowadza niepokój, zdenerwowanie i niespójność w uczuciach! „ Niech żyje wolność i niezależność!”-krzyczy. On prowadzi do nierespektowania prawa, ignorując przyjęte normy! Pal licho zasady i przepisy! Tu może się zdarzyć, że pewne partnerstwa powstaną w tempie błyskawicy, bez zastanowienia, a inne szybko i gwałtownie, w najmniej oczekiwanym momencie doświadczą finalizacji.  Pragnienie swobody i odrębności, w związkach każdego rodzaju, przechodzi na plan pierwszy. Faza ta jest pełna niespodzianek i kosmicznych wiadomości. Czas trwania 2 dni. O stałości nie ma tu mowy, mimo wszystko warto posłuchać, co przekazuje nam uniwersum i w jakich punktach życia warto wprowadzić reformy.

 

 

Ja życzę Wam ciekawego czwartku!

 

Pozdrawiam. Dziękuje.

 

23.8.17 Słońce w Pannie, Księżyc w Pannie.

 

 

„ Kimkolwiek jesteś lub czymkolwiek się sposobisz, jeżeli naprawdę czegoś pragniesz to, dlatego bo pragnienie to zrodziło się w samej duszy uniwersum. Jest ono Twoją misją na ziemi.”(P. Coelho)

 

"Kiedy myślisz, że już nic nie da się zrobić, musisz pomyśleć jeszcze raz!"(Daphne Kalotay).

Konstelacje dnia: 23.8.17 Środa.

 

Jutro o godzinie 00; 21 Słońce przechodzi do znaku skromnej Panny. Ustawiając od razu obok gwiazdy Regulus. Słońce nabiera większej mocy oraz suwerenności prowadząc od znakomitych powodzeń. Przez następne cztery tygodnie protegowane są znaki ziemi i wody. Dla każdego rozpoczną się czas porządków, zbierania plonów i podsumowań. Merkury może jeszcze w retrogracji hamować. Saturn tymczasem spowalnia swój bieg nakazując koncentrację, przetestowanie naszych pomysłów, wprowadzenie może poprawek lub udoskonaleń, aby we wrześniu wystartować z nowymi, konkretnymi formami. Całość ma mieć charakter praktyczny dążąc do realnego wprowadzenia w życie.

 

Z rana Księżyc stoi również w Pannie w trygonie do Plutona uintensywniając nasze myśli, uczucia oraz strony emocjonalne. O godzinie 11; 20 Księżyc ustawia się w kwadracie do Saturna. Nie dobry moment na poważne rozmowy. Jesteśmy niezadowoleni czując ograniczenia, niezrozumienie, a może dystans, izolację. Nie podkreślaj na sobie dodatkowo słabości. Najlepiej jest zająć się pracą, szukając potrzebnej motywacji.

 

Wieczorem, o godzinie 22 nastrój się przemienia, gdy Księżyc ustawia w sextilu do Wenus. Czujemy w sobie optymizm, pewność siebie otwierając się na sprawy partnera/ rodziny. O kłótni, marudzeniu i dołkach psychicznych nie ma już mowy. W domach pojawia się sympatyczna, pełna miłości atmosfera.

 

 

 

Wszystkiego dobrego, dla każdego…:-)

 

 

"Jeśli chcesz być w życiu kreatywny, musisz przestać bać się pomyłek."

 

(Joseph Chilton Pearce)

 

Pozdrawiam. Dziękuje.

 

22.8.17 Słońce w Lwie, Księżyc w Pannie.

 

Konstelacje dnia: 18.8.17 Piątek.

 

"Jeśli obawiasz się stawić czoła wyzwaniu, nigdy nie poznasz, jak smakuje zwycięstwo".

 

W godzinach południowych Księżyc w Raku ustawia się w sextilu do Merkurego przyśpieszając nasze myślenie, zdolność rozumowania i pojmowania. Dobry moment na naukę i pisane. Myślimy praktycznie otwierając się na nowe. Około godziny 16 Księżyc tworzy trygon do Neptuna dając nam silną wyobraźnię, intuicje i empatię. Nastrój marzycielsko- entuzjastyczny nadaje się na czynności artystyczno-kreatywne. O godzinie 22; 45 Luna ustawia się naprzeciw Plutona. Ten najtrudniejszy tranzyt zapowiada kłopotliwe, ekstremalne uczucia, duszące emocje i skłonności do załamań.

 

Idąc do Nowiu Księżyca z totalnym zaćmieniem Słońca w poniedziałek 21.8.17 mogą pojawiać się przygnębienia czy niepewności lub nawet strach … koncentruj się na sobie i swoich życzeniach serca budząc w sobie wewnętrzne dziecko. Kim jest to wewnętrzne dziecko? To nasza oryginalna siła napędowa tworząca nasze uniwersum dookoła. To moc w nas, która nas motywuje. Która szuka wyższych celów przez doświadczenie. Jest to energia kształtująca naszą intuicję, zdolność zabawy, kochania, bycia szczęśliwym, pozwalając nam jednoczenie odpoczywać, mieć zaufanie, być młodym… Wewnętrzne dziecko jest bohaterem, podróżnikiem, odkrywca, badaczem, które chce wiedzieć, jak funkcjonuje istnienie! Ono żyje według inteligencji serca, w danej chwili, intuicyjnie mając tym samym swój rytm i prawa. Mieć kontakt z naszym „wewnętrznym dzieckiem” oznacza nie tylko być ze sobą, ale również zjednoczyć z głosem naszej duszy. W tym momencie, bowiem będziemy już wiedzieli, czego chcemy i w jakiej formie nasze życzenia się manifestują.

 

 

Spokojnego weekendu!  

 

 

 

„Jedyną wartością, która odróżnia jednego od drugiego - kluczem przenoszącym jednych w kierunku ich dążeń, gdy drudzy grzęzną w bagnie przeciętności - nie jest talent, wykształcenie lub błyskotliwość intelektualna; jest nim samodyscyplina. Z samodyscypliną wszystkie rzeczy są możliwe. Bez niej nawet najprostszy cel wydaje się nieosiągalnym marzeniem.”(Teodor Roosevelt)

 

 

 

Pozdrawiam. Dziękuje.

 

 

17.8.17 Słońce w Lwie, Księżyc w Raku.