Konstelacje  wybranych dni.

Bilder via Pixabay.

"Wiara wymaga odwagi, umiejętności podejmowania ryzyka, a nawet gotowości zaznania bólu i rozczarowania." (Erich Fromm )

 

Konstelacje dnia: 12.8.17 sobota. Tematy związków wysuwają się na plan pierwszy. Dzień ważnych wydarzeń i możliwe ujawnianie tajemnic.

 

Od rana, najpiękniejszym aspektem, która trwa dwa dni jest trygon Wenus do Neptuna kierujący nas do miłości, piękna, kreatywności, sztuki, muzyki… . nasza intuicja działa na najwyższych obrotach budząc nieznane uczucia i tęsknoty. Wspaniały aspekt dla osób, które zajmują się twórczością, inwencją i wyobraźnią. Nasza nadzieja, wiara i empatia wzrasta. Zwracaj uwagę na swoje myśli oraz sny.  Tu możesz uzyskać ważne sygnały.

 

O godzinie 7; 36 Księżyc ustawia się w kwadracie do Wenus w Raku. Poranek i wspólne śniadanie może się nie udać tak od razu. Nie bierz każdego słowa do serca. Nie obrażaj z byle powodu.

 

O godzinie 9; 40 Księżyc ustawia się w trygonie do Marsa! Z przedsiębiorczością, odwagą i aktywnością zabieramy się za planowanie dnia i w szybkim tempie wykonujemy swoje zadania.

 

O godzinie 14; 30 następuje radykalna zmiana aury. Luna konstruuje kwadrat do Plutona w Koziorożcu. Trudne uczucia, skrajne emocje doprowadzają do złości i wewnętrznej szamotaniny. Możliwe nadejście złych wiadomości. O godzinie 16; 50 Księżyc pozycjonuje się naprzeciw Jowisza w Wadze. Zwracaj uwagę na sytuację w związkach, nie przekraczając granic prawa czy moralności. Spokój, opanowanie i dyplomacja pozwoli znaleźć złoty przeciwśrodek na każde bolączki.

 

Około godziny 19; 30 Księżyc tworzy nareszcie trygon do Saturna. Z odpowiedzialnością i pilnością można, na przykład zająć się pracą lub uporządkować swoje uczucia.

 

Wykorzystaj dobre aspekty dnia dla siebie. Z trygonem Wenus do Neptuna należałoby reżyserować fundament nadziei oraz wyczuć inspirację do twórczych pomysłów!

 

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim dużo przyjemnych momentów podczas nadchodzącego weekendu!

 

 

Pozdrawiam!

 

11.8.17 Słońce w Lwie, Księżyc w Baranie.

 

„Czasami nasze przeznaczenie wygląda jak drzew owocowych w okresie zimowym. Kto przy tym smutnym widoku, pomyślałby, że te poszarpane gałęzie, następną wiosną zazielenią się, paczkują, kwitnąc tak, że mogą zaowocować…. jednak mamy nadzieje, my wiemy…” (J.W. Goethe)

 

Konstelacje dnia: czwartek 10.8.17 Dzień ciekawych wiadomości i prze-znaczeniowych wydarzeń.

 

Słońce i Jowisza dają nam ogromne siły witalne prowadząc do powodzenia, sukcesów i awansów rożnego rodzaj! Czujemy się dobrze i staramy się działać poprawnie. Merkury i Wenus będą wydobywać z nas najlepszy potencjał twórczy dając jednoczenie wiarę i nadzieję! Uwagę wypada zwrócić w partnerstwach. Saturn blokuje i zatrzymuje układy, które nie mają przyszłości. Podczas konfrontacji reagujemy za bardzo szybko i impulsywnie.

 

 Przebieg dnia: Już w nocy Księżyc w znaku Ryb łączy się z Neptunem prowadząc do bierności, pasywności i marzenia. O godzinie 8; 20 Luna ustawia się w sextilu do Plutona. Nasza strona emocjonalna uaktywnia się. Nabieramy ochoty na ekstremalne działania, przygody, a może nawet wyjazd i zakańczanie czegoś. O godzinie 11 Merkury w Pannie ustawia się w sextilu do Wenus w Raku(!)- a to już bardzo sympatyczny aspekt dla znaków wody i ziemi do nawiązywania przyjaznych kontaktów, dobrego nastroju, rozbudzając przy okazji nasze kreatywne talenty. Idą pieniądze! O godzinie 15; 40 Księżyc ustawia się w kwadracie do Saturna, a to nie jest dobry moment na wyznania miłosne..! W związkach wszelkiego rodzaju pojawiają się ograniczenia, zahamowania i zawziętość.

 

W nocy rozpoczyna się najlepszy aspekt, który potrawa dwa dni! Słońce w Lwie konstruuje sextil do Jowisza w Wadze. Teraz ujawnią się nowe szanse profesjonalne i możliwości awansów w pracy. Transakcje materialne i kwestie jurystyczne przebierają pozytywnego obrotu. Kto jest chory –poczuje się lepiej. Znaki ognia i powietrza doświadczają protekcji gwiazd, a reszta zaznana wiele momentów szczęśliwości dążąc do osobistej ekspansji i doskonalenia.

 

 

 

Ja życzę Wam dobrego dnia!

 

Pozdrawiam!

 

9.8.17 Słońce w Lwie, Księżyc w Rybie.

 

 

"Prawda jest taka, że ludzie, których spotykasz na swej drodze, będą traktować cię identycznie, jak ty traktujesz samą siebie."

 

(Miranda Kerr)

 

"Kto stracił pieniądze, ten nic nie stracił. Kto przegrał bitwę i stracił wojsko, ten mało stracił. Kto stracił wiarę, ten wszystko stracił". ( Bonaparte)

 

Konstelacje dnia: piątek 4.8.17.

 

Obwiązki wołają nas, przyjemności trzeba zostawić na boku! Księżyc przechodzi w nocy do znaku Koziorożca, gdzie z pilnością, dyscypliną oraz celowością wykonujemy swoje plany. Na figle będzie mało czasu, szczególnie, gdy Księżyc ustawi się w opozycji do Wenus w Raku około godziny11; 20.  W tym momencie można poczuć ograniczenia i zahamowania lub z drugiej strony nieoczekiwane poważne propozycje. Przeczekałabym nieco nie porywając na pisanie, np. miłosnych SMS-ów…O godzinie 20; 20 Księżyc ustawia w trygonie do Merkurego wzmacniając nasze myślenie, talent mówienia i rozumowania. Otwieramy się na nowe dążąc do praktycznego wykonania danych kwestii.

 

O 20; 47 rozpoczyna się najtrudniejszy aspekt miesiąca sierpnia. Jowisz po raz trzeci ustawia się w kwadracie do Plutona. Czując się zmuszony przez kogoś do wykonania jakiś czynności zastanów się, jakie będą konwekcje. Siła wyższej przemocy miesza się z wartościami życia.  Gra fałszywi kartami trwa. Pod osłoną obrony, jakich swoich wmyślonych prawd będą łamane, przepisy, reguły, normy danego społeczeństwa... Niezadowoleni, oszukani wykorzystani będą gromadzić się do pełni Księżyca z jego zaćmieniem. Unikaj trudnych, agresywnych ludzi oraz zaczepek wszelkiego rodzaju. Ryzyko z tym aspektem nie opłaca się! Związki rożnego rodzaju przechodzą próby ognia. Schodź z drogi prowokacjom! Pluton uśmierca  prawo bez pardonu. Zawirowania wszelkiego rodzaju będą prowadzić do upadu dziwnych układów i sojuszy razem z osobami na wysokich stanowiskach.

 

Ja życzę wszystkim dobrego, harmonijnego dnia.

 

 

3.8.17 Słońce w Lwie, Księżyc w Strzelcu.

 

 

"Nie porzucaj nadzieje, jakoć się kolwiek dzieje, bo nie już słońce ostatnie zachodzi, a po złej chwili piękny dzień przychodzi, (...) Nic wiecznego na świecie, radość się z troską plecie, a kiedy jedna wieźmie moc najwiętszą, w ten czas masz ujźrzeć odmianę naprędszą." (Jan Kochanowski, Pieśń IX, Księgi Wtóre)

 

Konstelacje dnia: 2.8.17 środa.

 

"W świecie, który rzadko rozumiem, wieją wiatry przeznaczenia. Zrywają się wtedy, kiedy tego najmniej oczekujemy. Czasem szarpią nas z wściekłością huraganu, czasem jedynie owiewają nasze policzki. Jednak nie można lekceważyć ich istnienia." (Nicholas Sparks, List w butelce).Księżyc znajduje się w znaku Strzelca ustawiając od razu w kwadracie do Merkurego. Jeżeli przemyślasz duże projekt trzymaj się prawdy, sprawdzając wszystko dokładnie. O godzinie 6; 30 Księżyc stoi już w trygonie do Marsa dodając nam siły i potężnego power-a. Odważnie z ogromnym zaangażowaniem i aktywnością wybieramy się do pracy.-)

 

O godzinie 10; 40 Księżyc stoi w trygonie do Słońca. Ta konstelacja przynosi nam szczęście oraz powodzenie. Zawodowo i prywatnie można już spodziewać się harmonii, dobrego nastroju i samopoczucia. Świetny moment na wspólne, drugie śniadanie z miłą osobą. O godzinie 14; 44 Księżyc ustawia się niekorzystnie do Neptuna. Nie dobry moment na ważne rozmowy czy załatwianie poważnych spraw. Jesteśmy zamyśleni, rozkojarzeni, super wrażliwi i dodatkowo podejmując decyzje można się grubo pomylić.

 

W tym czasie Uran spowalnia, aby jutro zatrzymać się i wyruszyć w bieg wsteczny. Tendencja chęci wyzwolenia z wszelkich uzależnień wzrasta. Zanim zamkniesz ostatnie drzwi i zrezygnujesz z czegoś, zastanów się nad dalszą drogą, swoim pomysłem czy wizją. Czasami trzeba pokonać parę trudności czy wybrać objazdy, aby dojść do celu. Cierpliwości!

 

 

Ja życzę wszystkim słonecznego dnia!

 

 

„Najlepsi są najlepsi nie dzięki swojej inteligencji, wiedzy, czy doświadczeniu, ale dzięki motywacji - wewnętrznej sile woli oraz dobrze podejmowanym decyzjom.”

 

 

1.8.17 Słońce w Lwie, Księżyc w Strzelcu.