„Nie da się zmienić ciemności w światłość, ani apatii w ruch bez udziału emocji.”(Carl Gustav Jung)

 

Konstelacje dnia 19 i 20.1.2018 ( piątek, sobota)

 

W piątek o godzinie 10; 6 Księżyc w Wodniku stoi w pozytywnym aspekcie do Urana umożliwiając nam wykorzystanie oryginalnych pomysłów, idei do rozwiązania priorytetowych kwestii. Aspekt ten do południa da nam możność działania z rozmachem, oryginalnymi metodami i może zapoczątkowania ważnego przedsięwzięcia. O godzinie 12; 51 Księżyc ustawia się w kwadracie do Marsa zapowiadając nieporozumienia, kłótnie, zmiany nastrojów. Zanim coś zrobisz-pomyśl ,nie podejmując pochopnych decyzji. O godzinie 21; 26 Luna przechodzi do sentymentalne wrażliwej Ryby, a z tym nasze emocje stają się wysoko delikatne i melancholijne. Księżyc w Rybie nie lubi konfrontować się z twardym realem uciekając często w świat fantazji, wyobraźni i spokoju. Dobrze jest wykorzystać ten czas do aktywności kreatywnych i artystycznych. W sobotę o godzinie 4; 08 Słońce opuszcza znak Koziorożca i przechodzi do indywidualnego Wodnika, gdzie znajduje się już Wenus. Słońce w tym znaku szuka połączeń intelektualnych, ludzi myślących tak samo, niezależności i równości. Wieczorem w sobotę o godzinie 21; 44 Luna łączy się w Rybie z Neptunem-następuje wysoko spirytualny moment, gdzie dla jednych jest szansa na wejścia w wyższe poziomy duchowe. Inni będą szukać samotności do przemyślenia ważnych dla nich spraw i wydarzeń.

 

"Gdy podświadomość musi wybrać między głęboko zakorzenionymi emocjami a logiką, emocje niemal zawsze wygrywają."(T. Harv Eker)

 

Pozdrawiam Was!

 

18.1.17 Słońce w Koziorożcu i Księżyc w Wodniku

"Zmuszaj się do przekraczania własnych granic. Nie spoczywaj na laurach. Noś z dumą swoje pasiaste rajstopy. A jeśli się upierasz, żeby związać się na stałe z jakimś śmiesznym gościem, zachowaj to gdzieś w sobie. Świadomość, że wciąż masz przed sobą możliwości, to luksus."(  Jojo Moyes)

 

"Jesteś projektantem swojego przeznaczenia. Jesteś jego autorem. Sam piszesz historię. Pióro tkwi w Twoim ręku, a wynik zależy od tego, co wybierzesz". (Lisa Nichols)

 

Konstelacje dnia 17.1.2018

 

Jutro, 17.1.2018 odbywa się Now Księżyca w Koziorożcu o godzinie 3; 17, gdzie 6 (Słońce, Wenus, Merkury, Saturn, Lilith i potężny Pluton) innych gwiazd towarzyszy nam i wyznacza nowy etap życia.

 

W znaku Koziorożca należy uszczegółowić sobie cel, połączyć z konsekwencją i odpowiedzialnością, pożytkując pozytywne wpływy sextilu Jowisza i Marsa ze Skorpiona. Rozpoczynamy pielgrzymkę w góry, gdzie potrzebna jest zgoda do transformacji, odradzania i reorganizacji. Wybierz sam; swoją misję powołania, sposób zarabiania pieniędzy, osobiste wartości, inicjując sam i manifestując, co chcesz zrobić! Wszystko możesz osiągnąć; prywatnie, biznesowo, zawodowo. Zdefiniuj tylko drogę pasji, wytycz nowy sukces myśląc jednoczenie o realu.” Jesteśmy ukształtowani i uformowani przez to co kochamy.”(Goethe). Każdy ma prawo sam decydować o sobie mianując się mistrzem i nauczycielem własnego losu. Jesteś gotowy do pracy, także nad sobą? Nic nie stoi w przeszkodzie, abyś nie dotarł do szczytu, który teraz sobie ustalisz.

 

Ja życzę Wam pieknego dnia! Wszystkiego dobrego.

 

"Nie jesteś kroplą w oceanie. Jesteś całym oceanem zawartym w kropli". (Rumi)

 

 

16.1.17 Słońce i Księżyc w Koziorożcu.

 

 

„Ten jeden krok, wybranie celu i trzymanie się go, zmienia wszystko.”(Scott Reed)

 

Konstelacje dnia (sobota, niedziela) 13,14.1.2018.

 

Od dzisiaj(11.1.18) Merkury znajduje się w znaku Koziorożca, gdzie będzie w bezpośredni sposób komunikował, wyrażał swoje myśli bez dodatkowych ubarwień. Może jest tu za mało wyobraźni, jednak z dyscypliną całość jest oceniona realnie. Znaki ziemi i wody mogą przez następne 4 tygodnie dokonać ważnych transakcji zawodowych i profesjonalnych. W sobotę planeta komunikacji, myślenia, intelektu łączy się z Saturnem, a to może spowodować negatywne, czarne myślenie lub suchy ton w każdym dialogu. Nie daj się zgnębić pogmatwanym myślom. Gwiazda podąża dalej, tymczasem dobrze jest koncentrować na pozytywach i nie szukać kłótni w domach i relacjach. W sobotę Wenus z Koziorożca ustawia w kwadracie do Urana, a Słońce w niedzielę rozpoczną także kwadrat do planety rewolucji w Baranie. Rozpoczynają się bardzo ważne, nieoczekiwane wydarzenia idąc do Nowiu Księżyca w Koziorożcu 17.1.18:nasze uczucia są zmienne, dostrzegamy, gdzie tkwi nasz problem „uzależnienia” w np. związkach wszelkiego rodzaju. Postanawiamy się uwolnić, uniezależnić, wyzwolić z tego, co jest już dla nas ciężarem nie do wytrzymania. Uran, planeta rewolucji nie pozwala na stare sposoby, np. myślenia, działania pragnąc innowacji i reorganizacji. W tej fazie można szybko kogoś poznać…..jednak o stałości w ogóle nie ma mowy. Wenus reprezentuje nie tylko miłość, ale również wartości, które do tego dnia mogły być święte. Teraz ulega to przeobrażeniom. Te aspekty można na pewno wykorzystać do wybrania się w inne drogi życiowe, zajecie hobby, któremu nigdy nie poświeciliśmy czasu z braku naszej odwagi, zmianie perspektyw widzenia, ostatecznie realizacji własnych idei, bez względu na to jak reaguje otoczenie. Chęć samookreślenia i usamodzielnienia przewyższa wszystko, obojętnie, jakie będą konsekwencje. W niedzielę wieczorem Słonce stoi także w kwadracie do Urana. Impulsywność, ekscentryczność, brak czasu na przemyślenia może doprowadzać do agresji, nieporozumień i ostrych dialogów. Uwaga tendencja wypadków. Konstelacje wzywają do przebudowy i przemeblowania. Czy potrafisz powiedzieć „nie”, gdy miarka się przebrała? Czy będziesz dalej siedział cichutko patrząc na buty odbierając sobie szansę stworzenia życia na własne wyobrażenie?

 

Pozdrawiam Was!

 

„ Jako można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać, ze jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.”(Trina Paulus)

 

11.1.2018 Słońce w Koziorożcu, Księżyc w Skorpionie.

 

„Ilekroć przekonasz się, ze jesteś po stronie większości nadchodzi czas na zmiany.”(Mark Twain)

 

 

„Dobrze zrobione jest lepsze niż dobrze powiedziane.”(B. Franklin)

 

Jutro, w sobotę 6.1.18 przeważają pozytywne konstelacje gwiazd; trygon Księżyca do Wenus, trygon Słońca do Księżyca, Luna w sextilu do Marsa i Jowisza sprzyja zajęciu się kwestiami rodziny, najbliższych w przyjazny sposób, schodząc każdemu nieporozumieniu z drogi. Około godziny 12; 39 możemy poczuć wewnętrzny spokój i harmonię dogadując z łatwością z każdą osobą. Po godzinie 15; 22 zapragniemy przejść z inicjatywą do aktywnego spędzenia czasu. Decydujemy i rozstrzygamy odważnie, trzymając się prawdy. Po godzinie 15; 43 warto zająć się kreatywnymi czynnościami i pasjami. Jowisz i Luna nastawią nas optymistycznie.  O godzinie 17; 40 wypada podejmować jednoznaczne werdykty. Intensywne uczucia z trygonem Księżyca do Plutona nakłaniają pewnie wielu do wyjazdów czy rozpoczęcia ekstremalnych zabiegów.

 

Ja życzę wszystkim sympatycznego Święta Trzech Króli! Pozdrawiam serdecznie.

 

 

 

„Nie odkładaj marzeń, bo się nie zmieszczą na półce.” L. Jasińska.

 

 

 

5.1.2018 Słońce w Koziorożcu, Księżyc w Pannie

 

 

"Każda rzecz którą budujemy – w finale buduje nas samych."( Jim Rohn)

 

Konstelacje dnia 5.1.2018

 

O godzinie 9; 11 Księżyc przechodzi do znaku Panny. Podchodzimy do pracy i obowiązków w pełnym skupieniu wykorzystując analizę i krytycyzm. Dziś będziemy na pewno produktywni pragnąc wykonać wszystko z dokładnością zegarmistrza. Nasze emocje zajmują podrzędne miejsce. Potrafimy się kontrolować dbając o konkretność i rzetelność. Dzień jest świetny do robienia porządków dookoła jak również swojej głowie. Pewnie po długiej fazie świątecznej nazbierało się konicznych czynności. Skupiając się na szczegółach miej na uwadze priorytety. O godzinie 12; 24 Luna ustawia się w trygonie do Saturna. Podążając za swoim celem, z odpowiedzialnością, na końcu dnia można już nie tylko wszystko osiągnąć, ale zdobyć najwyższe honory. Świetny moment na przeprowadzenie ważnych rozmów, podejmowanie decyzji, dogadanie się z innymi i rozpoczęcie istotnych prac czy projektów. I tak wchodzimy w weekend powiązany z organizowaniem, układaniem, szeregowaniem, porządkowaniem… Miłego wszystkim piątkuJ Pozdrawiam Was.

 

"Człowiek powinien wybierać swój los a nie zadawalać się tym co dostaje."( Paulo Coelho)

 

4.1.2018 Słońce w Koziorożcu, Księżyc w Lwie

 

 

Konstelacje dnia 2.1.2018

 

„Wymagasz, żeby rozmaite sytuacje, okoliczności, miejsca czy osoby uszczęśliwiały cię, a potem bolejesz nad tym, że nie dorosły do twoich oczekiwań.”

 

Czy widzicie ten ogromni Księżyc na niebie?

 

Rozpoczyna się bardzo ważna pełnia Księżyca w znaku wysoko emocjonalnego Raka. Szukając miejsc bezpieczeństwa i poczucia miłości pozycja Luny wywołuje nieoczekiwane reakcje, zachowania i wydarzenia, zwrotów akcji, szczególnie, gdy Uran, planeta niespodzianek zatrzyma się i wyruszy w bieg prosty. Niecodzienna figura latawca, utworzona gwiazdy jest symbolem szczęścia, które teraz będzie można, nawet po ważnych przeżyciach odkryć, spełniając się prywatnie, uczuciowo i zawodowo. Wszystko możesz dostać. Zajmuj się sobą. Nie matkuj nikomu. Inni sami wiedzą, co jest dla nich dobre. Planety wskazują na ogromną głębie przeżyć. Z planetami w Koziorożcu, naprzeciw Raka i w Skorpionie w trygonach liczy się jasność, stałość, konkretne cele i pełne zaangażowanie z Twojej strony. Zrób plan, kierując się intuicją. W energii latawca jest ogromna siła, wiara, pasja, odpowiedzialność. Ufając sobie, patrząc w kierunku Słońca Koziorożca, akceptując jednocześnie rzeczywistość, czas i pracę wykreujesz nowe życie. Każdy może odnaleźć swoje miejsce; indywidualna osoba, społeczeństwa, narody. Priorytetowe; weź sam ster w ręce i bądź kowalem swojego losu. Obojętnie, co się dzieje dookoła. Ty masz widzieć, dokąd płyniesz pokładając wiarę w przeznaczanie.

 

Spokojnego dnia i dużo wartościowych momentów w Nowym Roku 2018!

 

 

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna. ”

 

 

 

1.1.2018 Słońce w Koziorożcu, Księżyc w Raku.