Konstelacje dnia- praktyczne wskazówki dla każdego, na co dzień.

Fotos via Pixabay.

22.6.17- W nocy na czwartek Księżyc przechodzi do znaku Bliźniąt przyśpieszając komunikacje i wymianę myśli. Reagujemy szybko i elastycznie na propozycje wszelkiego rodzaju. Jest to świetny czas na rozmowy, spotkania, naukę, szkolenia lub uczenie się.

 

Około godziny 22 Księżyc ustawia się w trygonie do Jowisza, co jest wspaniałą konstelacją przynoszącą sukcesy, korzyści wszelkiego rodzaju, łaskawy moment dla społecznych pomysłów i dający zadowolenie w sprawach materialno-finansowych. Odważne projekty można analizować lub definiować. Jesteśmy pozytywnie nastwieni czując własną atrakcyjność, powodzenie oraz pewność siebie. Niektórzy otrzymają bardzo szczęśliwe wiadomości do godziny 24.

 

Po godzinie 23 Księżyc pozycjonuje się już w kwadracie do Neptuna powodując ospałość, pasywność i niejasność. Kto pracuje w nocy powinien uważać. Nadwrażliwość i bark równowagi prowadzi do błędów i nerwowości. Nie warto już snuć nierealnych planów.

 

 

 „Najlepszym dniem twojego życia jest ten, kiedy decydujesz się żyć po swojemu. Żadnych przeprosin i wymówek. Bez polegania na kimś i bez obwiniana innych. Ten dar jest twój - to niesamowita podróż - i tylko Ty jesteś odpowiedzialna za jakość tego. To ten dzień, kiedy twoje życie zaczyna się naprawdę.”( Bob Moawad)

 

21.6.17

 

 

21.6.17- w nocy Księżyc łączy się z Wenus dając nam dobre, harmonijne uczucia i pobudzając naszą artystyczną, kreatywną stronę. Rano o godzinie 6; 24 Słońce przechodzi do Raka rozpoczynając astronomiczne lato! Przed nam cztery, bardzo emocjonalne tygodnie, gdzie główną rolę odgrywa familia, uczucia i tematy bezpieczeństwa wszelkiego rodzaju. Miesiąc ze Słońcem w Raku jest życiem, oddechem, rozkwitaniem, porywem natury, najjaśniejszym blaskiem.. i odczuwaniem. Z Kim chcesz czuć tak samo? Księżyc tymczasem ustawia się w trygonie do Plutona kierując nas do przygody, ekstremalnego zachowania, intensywności, a może ktoś zaplanuje również sobie wakacje? Z werwą planujemy nasze zamiary dnia.  Przed południem Merkury przechodzi do znaku Raka, gdzie będzie często korzystał z naszych przeszłych przeżyć i doświadczeń. Nasze myślenie zmienia się i przystosowuje do innych, kierując przede wszystkim uczuciowością. Około godziny 16 planeta komunikacji łączy się w koniunkcję ze Słońcem przyśpieszając pewne wydarzenia i decyzje. Ogromne siły duchowe budzą w nas dobrą koncentrację oraz pamięć, umiejętności artystyczne, retoryczne i zainteresowania literaturą.

 

 Ja życzę Wam pięknego lata!

 

 

„Każde doświadczenie czegoś uczy. Kiedy przestajesz się uczyć, przestajesz żyć w pełnym tego słowa znaczeniu. A celem życia jest, przede wszystkim, przeżyć je, do granic możliwości doświadczyć wszystkiego co piękne, wytrwale i bez obaw zdobywać nowe i bogatsze doświadczenie.”(Eleanor Roosevelt)