Aktualności nadchodzących dni-     znajdziesz także na moim profilu Facebook: Honorata Nothdurfter .

Jowisz w znaku Skorpiona od 10.10.2017 do 8.11.2018                                                                                11.9. -17.9.17 astrologiczna prognoza tygodnia dla każdego.

Jowisz w Skorpionie od 10.10.2017 do 8.11.2018

 

 

 

 

 

„Dopiero, gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą. Ze wszystkich naszych namiętności najbardziej określają nas te, których nie potrafimy okiełznać.” (Simon Van Booy)

 

 

 

Co się dzieje na niebie?

 

Przechodzący Jowisz, co 12 lat do innego znaku, tym razem wkracza do intensywnego Skorpiona 10.10.2017 rozpoczynając z innymi planetami przekształcanie świata. Tu pozostanie przez następne dwanaście miesięcy rozdzielając szczęście na wszystkich, a protegując znaki wody i ziemi. Tylko autentyzm i prawda dla niego się liczy!

 

Za nim, idąc do toru przyszłości podąży Saturn, który od 20.12.2017 zawita do swojego domu, Koziorożca. Struktury zarządzania, odpowiedzialności podlegają od tego momentu reorganizacji. W roku 2018 Lilith trafi na Plutona, a gwiazda rewolucji, Uranus pędzi między Bykiem i Baranem wpływając na przeinaczenia naszych wartości, relacji partnerskich oraz kwestii pieniędzy. Gdy Jowisz, Saturn i Pluton spotkają się w roku 2020 w Koziorożcu to jest już przejście na inne poziomy. Dziś o wpływach Jowisza na każdy znak zodiaku. Zapraszam serdecznie do wysłuchania video. Jak planeta wzrostu, doskonalenia i rozkwitu przekształca nasze życie?

 

„By stać się kimś w swoim fachu, trzeba mieć talent, determinację do ciężkiej pracy i odrobinę szaleństwa w duszy.” (Anna J. Szepielak)

 

 

 

 

 

Wpływy Jowisz na poszczególne znaki zodiaku przez następne dwanaście miesięcy. Przykłady myśli przewodnich:

 

Skorpion: Zmiany życiowych celów, indywidualności, osobistego wyglądu, poprawa reputacji, zdrowia, tematy rodziny, domu, partnerstwa stałego, zarzadzanie finansami oraz czasem.

 

Strzelec: Sfera spirytualna i duchowa, temat tajemne, ukryte problemy, sfery zdrowia, odpoczynku oraz karmy. Jowisz pod koniec roku 2018 wchodzi do Twojego znaku!

 

Koziorożec: pozytywny sextil Jowisza-długofalowe cele, ideały, zmiana środowiska przyjaciół, życia towarzyskiego, sieci społecznych, kwestie przynależności, asygnowane wydarzenia, ex-partner, duże firmy, uznania, urzędy i pozycje z odpowiedzialnością.

 

Wodnik: kwadrat Jowisza: przebudowy w karierze lub idea samodzielnej firmy, rola publiczna, reputacja, przeinaczenia w rodzinie, tematy; partner, dom, rodzice. Uwaga; kwestie sfery władzy i z policją.

 

Ryby: boski trygon Jowisza: pozytywna transformacja w relacjach publicznych, spraw prawnych, nauki, podroży, zagranica( daleko), poznanie innych kultur, sprawy zagraniczne, wiara, sfery moralne i romantyczne spotkania!

 

Baran: tematyka wspólnych zarobków z partnerem, pieniądze i fundusze od osób trzecich, zarobki, pieniądze na dzieci, długi, zasiłki, hipoteka, inwestycje, podatki, spadek, zobowiązania partnera lub wobec partnera, ubezpieczenia, tajemnice, wartości zdrowia i życia. Kontakt z zagranicą lub wyjazdy za granicę.

 

Byk: opozycja Jowisza: stosunek i postrzeganie samego siebie, obecny partner i jego potencjał, także finansowy; były partner, konkurenci, konkurenci biznesowi, osobisty wróg, image publiczny, rola publiczna.

 

Bliźniak: Jowisz porusza tematy zawodu, prace z wysoką odpowiedzialnością, ważne stanowiska, nauka, studia, zdrowie, kondycja, dzień codzienny, praca dla innych, obowiązki, dzieci, życzenie dziecka, optymizm, pesymizm.

 

Rak: boski trygon Jowisza: tematy serca! Romanse bez końca.. Kreatywność, hobby, następna generacja, dzieci -dziecko, młodsze pokolenie w rodzinie, bratanica lub siostrzeniec, ryzyko-spekulacja.

 

Lew: kwadrat Jowisza poruszający kwestie domu, nieruchomości, rodzina, remonty, bezpieczeństwo finansowe, przywiązanie i uzależnienia, zobowiązania wobec osób trzecich, sąsiedzi, zmiana wyglądu, świat emocjonalny, kobieta. Stara karma.

 

Panna; harmonijny sextil: umiejętność i postaw w komunikowaniu( nauka, myślenie, pisanie, mówienie, słuchanie, Internet), występy publiczne, media-współpraca, media-wystąpienie, podróże na krótkiej odległości, sąsiedzi, rodzeństwo.

 

Waga: praca i pieniądze, własny biznes, mieszkanie, dom, długi lub oszczędności; zdrowie i wygląd; odnowa wartości życiowych, kreatywność i zarzadzanie czasem.

 

 

 

„W gruncie rzeczy nie trzeba być w czymś najlepszym, wystarczy, że się to kocha.”(Sue Monk Kidd )

 

 

 

 

 

6.9.2017, Słońce w Pannie.

 

 

„Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.” (Cecelia Ahern)

 

 

 


Bild via Pixabay.
Zapraszam na wywiad ze mną w, „Magazyn Businesswoman & life” (2016 ) przeprowadzonego przez Elżbieta Jeznach –Redaktor Naczelna- wywiad w pdf:

Download
Wywiad dla „Magazyn Businesswoman & life
Adobe Acrobat Dokument 921.3 KB