Aktualności nadchodzących dni-     znajdziesz także na moim profilu Facebook: Honorata Nothdurfter .

SE2017Aug21TMglobal

Global map of the Solar eclipse of August 21, 2017. -via Wikipedia Commons.

Tse20170821path

Path of umbra of solar eclipse of 2017-08-21 with respect to U.S. states.-via Wikipedia Commons.

                                                                   21.8.2017


Aktualności tygodnia od 14.8.17 do 20.8.17. Wenus opozycja Pluton.

 

 

 

 

 

 

                          Nadchodzi czas pożegnania.

 

Idąc do drugiego Nowiu Księżyca z całkowitym zaćmieniem Słońca, na który cały świat już czeka, Pluton przedstawia tematy oczyszczania.

 

Wenus pozycjonując na przeciw niego w rodzinnym, wrażliwym i sentymentalnym Raku nastawiała bardzo tęskną muzykę do tańca. Od Nowiu do pełni, a potem następny Nów Księżyca. Planety nakazują nam rozstać się z przeszłością wyjawiając wyroki niebios.

 

Coś zostawić, zamknąć za sobą drzwi, odejść od tego, co tak długo nosiliśmy w sercu jest bardzo trudno. Ale Pluton jest bezlitosny podczas transformacji. Z jego rozkazu zaćmienie uwolni nas od ciężarów z dni wczorajszych. Także tych, gdzieś schowanych głęboko, wewnątrz.

 

Co jest ważne? Co jest najwyższą wartością życiową dla Ciebie?

 

Tam, gdzie chcemy coś za wszelka cenę zdobyć nie zważając na uczucia innych, gdzie wchodzimy na barykady i przysięgamy zemstę, tam gdzie wygrażamy; „ a ja ci pokażę!”, właśnie, że moje zdanie się liczy!”, gdzie manipulujemy posługując się kontrolą i podstępem nakazany -jest odwrót, zostawienie i zaakceptowanie, że to się kończy!

 

Gdy Saturn obok Lilith wyznaczy nam granice moralności i sprawiedliwości, Pluton nie zna pardonu, gdy chodzi o „pozostawienia w spokoju”. Transformacja się rozpoczyna, gdzie coś/ kogoś pragniemy zatrzymać na siłę, gdzie są uzależnienia i przesady rożnego rodzaju( emocjonalne, materialnie, seksualne…wszystko, co jest związane z ekscesami, swawolą i rozpustą…. Bóg Hadesu umówiony z Jowiszem i Afrodytą w trudnych konstelacjach biorą pod lupę wszystkie relacje. Najpierw Twój stosunek i obraz samego siebie, dalej partnerów, do rodziców, dzieci, grupy i świata polityki..itd.

 

Jakie są Twoje skrajne przyzwyczajeniami, zachowania, emocje? Gdzie ścigasz siebie samego na dół, poniżając i zapominając, kim jesteś naprawdę?

 

 Druga frakcja pięknych układów planet wskaże nam tymczasem niesamowicie zwycięskie i proste rozwiązania! Kierując nas do światła, spełnienia osobistego i kontaktów ludzkich, które już nigdy nie będą zadawały cierpienia!

 

Niektórzy z Was czekają pewnie od 18 lat na zrealizowanie jakiegoś marzenia. Może nosisz je tylko w myśli, bojąc się nawet wypowiedzenia? Ci, którzy milczą i cierpią mają prawo doznać błogosławienia opatrzności szczęścia, gdy gwiazdy podają w nieoczekiwanym momencie to, czego najbardziej pragniesz! Uśmiech, radość i łzy mieszają się w okamgnieniu … a, Ty też masz prawo być zadowolony! Szczególnie te osoby, które nie miały do tej pory siły przebić się, reprezentować swoje talenty, pomysły, uczucia...

 

 

"Jedyny pewnik w naszym życiu to zmiana."( Katarzyna Bonda)

 

"Czasem trzeba tylko trochę zmienić punkt widzenia, aby ujrzeć coś znanego w nowym świetle."(Dan Brown)

 

 

Wszystko wraca, co wysyłasz do świata.

 

 Czasami wcześniej, czasami bardzo później, jednak wyrównywanie nadchodzi nagle i niespodziewanie.

 

Profesjonalnie z Merkurym w biegu wstecznym zapaliło się czerwone światło. Nie rozpoczynaj nic do 5.9, gdy gwiazda komunikacji informuje o sprawdzaniu, korygowaniu i monitorowaniu przeszłych decyzji oraz myśli. Podchodź do spaw pieniędzy z powagą , nie ryzykując i polegając na spekulacjach. W tym czasie dobrze jest swoje plany przemyśleć, omówić z rzeczoznawcami. Z niektórych inicjatyw przypuszczalnie wycofać, a może tylko jeszcze raz dokładniej opracować.

 

W miłości i partnerstwach nadchodzą trudne momenty. Gdzie były już poruszane w przeszłości kwestie rozstań, jeszcze raz z przeogromną siłą oraz intensywnością Pluton żąda odnalezienie swojego miejsca i odseparowania od dni minionych. Jedno się kończy, drugie zaczyna z zaćmieniem Słońca.

 

Gdzie blokujesz sam siebie? Gdzie nie chcesz sam zrozumieć, że jakieś uczucie umiera? Gdzie reanimujesz sam martwe rozdziały? Gdzie sam zadajesz sobie ból ciągle i ciągle wracając do schematów zachowania z dzieciństwa? Gdzie nie szanujesz i nie doceniasz siebie?

 

Od wtorku możemy oczekiwać trudnych wydarzeń w wielu związkach. Drugie dekady znaków kardynalnych ( Koziorożec, Rak, Waga, Baran) stoją pod obstrzałem gwiazd.

 

Dla każdego, z osobistym zaćmieniem Słońca, w zależności od horoskopów urodzeniowych, trzeba będzie się z czymś rozstać. Gdy niektórzy pojmą z łatwością pojęcia uniwersum, inni będą ściągnięci na rozdroża, aby zrozumieć swój głos serca, wejść do tunelu uzdrowienia i przejść do następnych etapów.  

 

Pluton kierując nas do metamorfozy działa na jednostki, całe społeczeństwa, masy i narody.

 

Zamykając przeszłość za sobą zrezygnuj z dramatycznych wywodów, rozdzierania szat i nieprzemyślanych, impulsywnych działań w złości. Wszystko ma swój czas, przestrzeń i znaczenie.

 

Także fakt, że coś się finalizuje.

 

 

 

Ja życzę każdemu spokojnych, przyjemnych dnia.

 

 

Pozdrawiam i dziękuję.

 

14.8.17 Słońce w Lwie, Księżyc w Byku.

 

 

"Największe bogactwo, to robienie tego, co kochasz." (Colin P. Sisson)

 

 

 

Bild via Pixabay.


Zapraszam na kurs astrologii opartej na podstawach niemieckiej astrologii klasycznej dla poczatkujących.

 

 

 

Spotkania będą się odbywać dwa razy w miesiącu- sobota, niedziela po 8 godziny w miejscowości 76-032 Mielno, ul Nadbrzeżna 2 od 14/15.10 2017. Propozycja spotkania: sala konferencyjna hotel-restauracja „Meduza” http://www.meduza.mielno.pl/restauracja/

 

( może ulec zmianie. Link: http://www.meduza.mielno.pl/bizneskonferencje/

 

 

 

Tematyka kursu:

 

1.Symbole planet.

 

2.Jakosci, znaczenie planet.

 

3. Horoskop świata, horoskop indywidualny, na podstawie horoskopów uczestników.

 

4.Znaki zodiaku; Baran, Byk, Bliźniak, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryba.

 

5.Obliczanie horoskopów.

 

6. Domy horoskopu.

 

7.Domy horoskopu według Regiomontanus i Placidus.

 

8. Planety; Słońce, Księżyc, Merkury, Wenus, Mars, Jowisz, Saturn, Uranus, Neptun, Pluton.

 

9.  Podstawowe aspekty horoskopu.

 

10. Położenie planet w horoskopie. Pozycje planet.

 

11. Cykle i przebieg planet. Horoskop świata.

 

12. Historia astrologii. Astrologiczne pojęcia.

 

13. Horoskop indywidualny. ( W dalszej części; solarny, miesięczny. Prognozy. Horoskop partnerski)

 

14. Analiza horoskopów urodzeniowych na podstawie horoskopów uczestników.

 

 

 

 

 

 

 

Materiały do nauki będą pisane i dostarczone przez mnie do kopiowania z literatury niemieckiej na podstawie; A.M. Grimm, Grafiń Zoe Wassliko-Sezecki, Fridlrich Schwickert, Johannes Vehlow, Karl-Brandler Pracht, Claudius Ptolemeus, Alexander von pronay, itd.

 

 

 

Cena kursu 2 dni (sobota, niedziela) - 300 zł. Wymagana rezerwacja przez wpłatę 100 zł na konto numer PL 42 1020 2791 0000 7802 0263 5811 Bank PKO. Proszę wpisać imię i nazwisko i e-Mail adres. W cenie kursu nieuwzględniony jest nocleg oraz wyżywienie itd. W Mielnie można w tym czasie już samemu znaleźć dużo wolnych miejsc do spania, nawet po niskich cenach z widokiem na morzeJ

 

 

 

Zapraszam!

 

Honorata Nothdurfter

 

Tel. PL.+48/ 692 255 035

 

Tel. A. +43/ 664 540 33 72

 

E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

www.astroveritas.com

 

NIP: 6692537480

 

 

 

10.8.17 Słońce w Lwie.

 

 

 Zapraszam na wywiad ze mną w, „Magazyn Businesswoman & life” (2016 ) przeprowadzonego przez Elżbieta Jeznach –Redaktor Naczelna- wywiad w pdf:

Download
Wywiad dla „Magazyn Businesswoman & life
Adobe Acrobat Dokument 921.3 KB