loading

Kurs astrologii 2021-2022.

  • Home
  • Blog
  • Kurs astrologii 2021-2022.

Kurs astrologii 2021-2022.

Aby znać człowieka, wystarczy poznać samego siebie; aby poznać ludzi, trzeba żyć pośród nich.“ (Stendhal).

Zapraszam serdecznie na podstawowy kurs astrologii online , który rozpoczyna się 1.9.21 i trwa do końca czerwca 2022. Lekcje będą odbywać się w każda środę o godzinie 20 na Zoom-ie. Potrzebujesz do tego tylko PC i dostęp do Internetu.

Dla kogo jest kurs astrologii:

  • dla osób które interesują się astrologią
  • dla osób , które chcą poznać siebie, swoje talenty oraz zdolności.
  • dla tych którzy chcą orientować się na etycznych przesłankach astrologii, pomoc sobie, rodzinie lub przyjaciołom.
  • dla osób , które chcą profesjonalnie pracować z astrologią lub dopelnić do innej dziedziny

1 część – podstawy :W pierwszym semestrze uczy się podstaw astrologii, które są potrzebne do nauki czytania horoskopu. Sztuka polega na tym, aby wiele elementów horoskopu tworzyły całość i interpretowano je. Z jednej strony wymaga to znajomości znaczenia komponentów i odpowiednich technik interpretacji. W pierwszym semestrze odbędzie się szkolenie w zakresie tłumaczeń ustnych, aby utrwalić zdobytą wiedzę.

2 część – warsztaty tematyka 2 części opiera się na podstawach. Zajmujemy się różnymi metodami prognozowania, które najpierw wyjaśnia się teoretycznie, a następnie wykorzystuje w praktyce na podstawie horoskopów .Celem jest, abyś był w stanie opracować odpowiednie analizy astrologiczne.

3 część – warsztaty poświęcony są głównie “Astrologii Klasycznej”. Omawiana jest godność planet i wyjaśniana jest technika astrologii godzinowej, aby następnie zastosować ją w praktyce w formie przykładów. Kolejną istotną częścią tego semestru jest temat astrologii partnerskiej(Combin, Synastrie).

4 część – warsztaty ćwiczeniowe i ukończenie dyplomem. W czwartym części główny nacisk kładziony jest na powtórzenie i utrwalenie tego, czego nauczyłeś się podczas treningu interpretacji. Nauka intuicyjnej interpretacji horoskopu .

Cena kursu: 4 lekcje w miesiącu( każda środa godzina 20) miesięcznie 200 zł lub 50 € (płatne z góry). Przy opłacie z góry za 9 miesięcy (od września do czerwca) udzielam rabatu 10 %.

Zapraszam serdecznie i cieszę na spotkanie z Tobą. Pozdrawiam. Honorata Nothdurfter. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub WhatsApp pod +43/6645403372 lub +48/692 255 035

„Po pierwsze, miej zdefiniowany, jasno określony cel (ideał, zadanie). Po drugie, zdobądź potrzebne zasoby by do niego dojść; wiedzę, pieniądze, materiały, metody. Po trzecie, skieruj wszystkie te zasoby na osiągnięcie celu” – Arystoteles

Masz pytania ?
Wyślij