loading

Horoskop: Sierpień 2021

  • Home
  • Blog
  • Horoskop: Sierpień 2021

Horoskop: Sierpień 2021

“Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka ani łatwa” (Maria Skłodowska-Curie).

Słońce znajdujące się do 22.8.21 w znaku Lwa i ma być dla każdego źródłem radości, zadowolenia, siły oraz pewności siebie. Jowisz , Saturn, Pluton, Neptun, Chiron i w tym miesiącu także Uran są w biegu wstecznym czyli znajdujemy się w głębokich procesie porządkowania i przetwarzania naszej świadomości aby każdy z nas odrzucił to co do niego już nie należy. Jednocześnie na poziomie kolektywnym hierarchiczne struktury będą się rozpadać lub będą musiały być dopasowane do aktualnych potrzeb i sytuacji. W sierpniu nie będziemy tylko skupiać się tylko na przyjemnościach i zabawie. Mars, Wenus , potem Merkury i Słońce w znaku Panny sygnalizują dużo dokładnej i zaangażowanej pracy. Dotyczy to także niezależnego, indywidualnego myślenia. Nie jesteśmy przecież robotami i planety wymagają od nas w tej fazie przejściowej(!) słuchania głosu serca, ognia, zaradności oraz wewnętrznej wiary.

“Życie jest niesamowicie ciekawe i zaskakujące. Po jakimś czasie Twoje największe cierpienia zamieniają się w źródła Twojej największej siły”(Drew Barrymore).

Wszystko będzie się zmieniać w swoim czasie na korzyść ludzi! Nawet jeżeli potrzebujemy teraz dużo cierpliwości. Nów odbywa się 8.8.21 w znaku Lwa, druga, niebieska pełnia Księżyca w Wodniku 22.8.21.Trzeba będzie się uwalniać od starych ran, przekonań i sposobów myślenia. Ale chodzi o nas wzrost, spełnienie i odnalezienie sensu wyższego w tym wszystkim. To wymaga od nas wspólnej pracy a nie maszerowania pojedynczo, z zamkniętymi oczyma, jak automaty przed siebie.

Ja życzę wszystkim pięknego sierpnia! Niech otacza was przyjazna energia gwiazd. Dziękuję i pozdrawiam Was słonecznie.

“Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie” (Henry Ford)

Masz pytania ?
Wyślij